• 31 maja 2024

Od 2005 roku Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości może z dumą nazywać się centrum doskonałości, jeśli chodzi o przedsiębiorczość. Do dziś udowodniliśmy, poprzez realizację ponad 150 projektów unijnych, że jesteśmy prawdziwymi ekspertami w tej dziedzinie. A teraz poszerzamy naszą wiedzę, zawsze pamiętając, że wszystko zaczyna się od przedsiębiorczości.

Jeśli tylko odwiedzą Państwo naszą stronę internetową Custom Services, przekonają się Państwo, że jesteśmy w stanie zapewnić Państwu szeroki wachlarz różnych usług, skierowanych zarówno do małych i średnich przedsiębiorstw, jak i do dużych firm, a także do podmiotów publicznych i prywatnych realizujących projekty unijne. Możemy zapewnić Ci szeroki zakres dyscyplin, wyposażonych w umiejętności i doświadczenie, łączących swoje kompetencje i wiedzę w celu rozwiązania najważniejszych problemów organizacji, poprzez dostarczanie zrównoważonych zmian.

W iED badamy rynki, trendy i pojawiające się najlepsze praktyki, w każdej branży, lokalnie lub globalnie. W ten sposób jesteśmy pewni naszych najnowocześniejszych, niestandardowych usług biznesowych. Potrzeby biznesowe stale się zmieniają, więc nieustannie poszukujemy nowych i lepszych sposobów, aby im służyć. Bez względu na potrzeby, skupiamy się na dostarczaniu innowacyjnych i praktycznych wyników.

Nasze niestandardowe usługi obejmują:

  • Zarządzanie projektami
  • Biznes Ocena
  • Zarządzanie wydajnością
  • Doradztwo biznesowe
  • Innowacyjna nauka i szkolenia
  • Badania naukowe

Jesteśmy w stanie zaoferować naszym partnerom/klientom różnorodne oprogramowanie, które towarzyszy wyżej wymienionym usługom i sprawia, że procesy przebiegają łatwiej i szybciej. Dzięki oprogramowaniu takiemu jak Valuater i platformom e-learningowym takim jak ATHENA, ulepszanie biznesu i zdobywanie nowej wiedzy jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Rozszerzamy naszą wiedzę i jesteśmy gotowi zaoferować Państwu jeszcze więcej usług niż dotychczas. Będziemy nadal uczyć się na podstawie naszych usług i ulepszać, jak również rozwijać wszystko, co możemy Państwu zaoferować. Śledź uważnie nasze aktualizacje i upewnij się, że skontaktujesz się z nami i porozmawiasz z nami o tym, czego potrzebujesz i pozwól nam pomóc Ci zarządzać i rozwijać Twoje projekty lub Twoją firmę już dziś!

Top