• 5 marca 2024

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, naukowcem lub organizacją działającą w obszarze energii, nie możesz przegapić naszego kolejnego bezpłatnego webinarium:

"Cyfrowa cyfrowa transformacja energii: Jak wirtualne elektrownie umożliwiają integrację odnawialnych źródeł energii".

To odbędzie się w środę, 15 stycznia 2019 r. , o godz. 14.30. CET przez pana Tobiasa Weghorna, menedżera ds. rozwoju międzynarodowego w NEXT Kraftwerke.

Informacje o webinarium:

Rozwój technologiczny doprowadził do powstania nowych możliwości doskonalenia biznesu. Internet rzeczy, Internet energii, systemy cyberfizyczne, big data i uczenie maszynowe to nowe techniki stosowane w przemyśle 4.0, które umożliwiają firmom lepsze zarządzanie zasobami i elastyczność w reagowaniu na warunki biznesowe.

Praca Tobiasza Tobias jest ekspertem w dziedzinie cyfryzacji sektora energetycznego na całym świecie. Wirtualnych Elektrowni. Na stanowisku International Business Development Rozwoju Biznesu w Next Kraftwerke. Rozwoju Biznesu w Next Kraftwerke. VPP-as-a-service / SaaS firmy Next Kraftwerke - NEMOCS, pomagając partnerom Next Kraftwerke w rozwijaniu ich własnych przypadków użycia VPP i biznesu. Wcześniej, przed rozpoczęciem pracy w Next pracował u niemieckiego operatora systemu przesyłowego oraz w Komisji Europejskiej. Komisji Europejskiej.

Na stronie webinarium "Cyfrowa transformacja energetyki: Jak wirtualne elektrownie umożliwiają integrację odnawialnych źródeł energii", Tobias poprowadzi uczestników przez różne przypadków użycia i wyzwań związanych z działalnością wirtualnych elektrowni w Europie. Zamierzamy dlaczego wytwarzanie energii odnawialnej stanowi wyzwanie dla operatorów sieci dla operatorów sieci, w jaki sposób wirtualne elektrownie uelastyczniają energię wiatrową oraz w jaki sposób biogazownia może zarabiać więcej, produkując mniej.

Informacje specjalne:

Aby wziąć udział w konferencji, należy kliknąć na powyższy link i postępować zgodnie z i postępować zgodnie z instrukcjami instalacji:

  • Dołącz do webinarium tutaj: https://zoom.us/j/2998604721
  • Czas trwania webinaru: 30 minut
  • Uczestnicy otrzymają certyfikat uczestnictwa
  • Aby wziąć udział, należy kliknąć na powyższe łącze i postępować zgodnie z instrukcjami instalacji. Dostęp do webinarium można uzyskać także przez telefon:

- Przez telefon z DE/EU: +493030806188,,2998604721#

- Przez telefon z USA: +19294362866,,2998604721#

  • Podczas webinaru można również zadawać pytania poprzez system czatu umieszczony na platformie. Na koniec sesji sesji nasz gość odpowie na pytania zadane za pomocą tego systemu.

Do zobaczenia!

Top